Deepcool | ASSASSIN IV WH | Intel, AMD | CPU Cooler
- Код товара: 413740
- EAN: 6933412728382
- MPN: R-ASN4-WHNNMT-G
64.93€
Без налога: 53.66€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN IV WH |
| Тип | CPU Cooler |
| Gross depth (mm) | 144.00 мм |
| Gross height (mm) | 164.00 мм |
| Gross width (mm) | 147.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.32 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 шт. |
| Gross weight | 1.90 кг |
| Net weight | 1.58 кг |