Logitech | Ergonomic Mouse | MX VERTICAL | Wireless | USB, Bluetooth | Graphite
- Preces kods: 413860
- EAN: 5099206081901
- MPN: 910-005448
70.53€
Bez nodokļa: 58.29€
| Ražotājs | Logitech |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Produkta krāsa | Graphite |
| Producer product name | MX VERTICAL |
| Producer product family | Ergonomic Mouse |
| Connection type | USB, Bluetooth |
| Ierīces tips | Wireless |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 79 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 491.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00073944 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Net weight | 0.135 kg |
| Number of buttons | 4 |
| Ergonomisks dizains | Yes |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Rullējamais ritentiņš | Precision wheel |
| Bezvadu savienojumi | Yes |