Logitech | Ergonomic Mouse | MX VERTICAL | Wireless | USB, Bluetooth | Graphite
- Код товара: 413860
- EAN: 5099206081901
- MPN: 910-005448
70.53€
Без налога: 58.29€
| Производитель | Logitech |
| Страна происхождения | cn |
| Цвет товара | Graphite |
| Producer product name | MX VERTICAL |
| Producer product family | Ergonomic Mouse |
| Тип соединения | USB, Bluetooth |
| Тип устройства | Wireless |
| Gross depth (mm) | 78 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 79 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 491.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00073944 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.022 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.185 кг |
| Net weight | 0.135 кг |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Эргономический дизайн | Yes |
| Перезаряжающийся | Yes |
| Прокрутка | Precision wheel |
| Беспроводное подключение | Yes |