Goobay | USB 2.0 Hi-Speed Cable 90° | USB to USB
- Preces kods: 414576
- EAN: 4040849508561
- MPN: 50856
1.51€
Bez nodokļa: 1.25€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB to USB |
| Producer product family | USB 2.0 Hi-Speed Cable 90° |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 749 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.28 kg |