Digitus | Network and Communication Cable Tester, RJ45 and BNC
- Preces kods: 414783
- EAN: 4016032458692
- MPN: DN-14001-1
21.66€
Bez nodokļa: 17.90€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Network and Communication Cable Tester, RJ45 and BNC |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2700 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.25 kg |