Digitus | Network and Communication Cable Tester, RJ45 and BNC
- Код товара: 414783
- EAN: 4016032458692
- MPN: DN-14001-1
21.66€
Без налога: 17.90€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | Network and Communication Cable Tester, RJ45 and BNC |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2700 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.25 кг |