Digitus | Safety Plug for Flush Mounting with 1 x USB Type-C, 1 x USB A
- Preces kods: 414821
- EAN: 4016032443223
- MPN: DA-70615
12.50€
Bez nodokļa: 10.33€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Safety Plug for Flush Mounting with 1 x USB Type-C, 1 x USB A |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| USB ports | Yes |
| USB output | 1 x USB Type-C, 1 x USB A |