Digitus | Safety Plug for Flush Mounting with 1 x USB Type-C, 1 x USB A
- Код товара: 414821
- EAN: 4016032443223
- MPN: DA-70615
12.50€
Без налога: 10.33€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | Safety Plug for Flush Mounting with 1 x USB Type-C, 1 x USB A |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| USB порт | Yes |
| USB output | 1 x USB Type-C, 1 x USB A |