Goobay | USB-C PD Multiport Quick Charger (100 W) | 65556
- Preces kods: 415013
- EAN: 4040849655562
- MPN: 65556
46.44€
Bez nodokļa: 38.38€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 65556 |
| Producer product family | USB-C PD Multiport Quick Charger (100 W) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11628 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Citas funkcijas | The wall charger is compatible with smartphone brands such as Apple, Samsung, Xiaomi, LG, Huawei, as well as tablets such as Apple iPad and notebooks from common manufacturers such as Acer, HP, Fujitsu and Razer |
| Produkta krāsa | White |