Goobay | USB-C PD Multiport Quick Charger (100 W) | 65556
- Код товара: 415013
- EAN: 4040849655562
- MPN: 65556
46.44€
Без налога: 38.38€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 65556 |
| Producer product family | USB-C PD Multiport Quick Charger (100 W) |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11628 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | The wall charger is compatible with smartphone brands such as Apple, Samsung, Xiaomi, LG, Huawei, as well as tablets such as Apple iPad and notebooks from common manufacturers such as Acer, HP, Fujitsu and Razer |
| Цвет товара | White |