Epson WorkForce Pro | WF-C87xR | XL Ink Supply Unit | Magenta
- Preces kods: 415660
- EAN: 8715946728926
- MPN: C13T05A30N
233.45€
Bez nodokļa: 192.93€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WF-C87xR |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 561 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.36 kg |