Lenovo | 65W USB-C Wall Adapter | USB-C | 20 V | Power Adapter
- Preces kods: 416251
- EAN: 195892083962
- MPN: GX21L58555
23.61€
Bez nodokļa: 19.51€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 65W USB-C Wall Adapter |
| Tips | Power Adapter |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Gross depth (mm) | 95.50 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 958 pcs |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Citas funkcijas | 1.7m charging cable |
| USB portu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |