Epson | Authentication Device Table | WF-C879R
- Preces kods: 416920
- EAN: 8715946677965
- MPN: C12C934921
12.90€
Bez nodokļa: 10.66€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | WF-C879R |
| Producer product family | Authentication Device Table |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1482 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.11 kg |