Epson | Authentication Device Table | WF-C879R
- Код товара: 416920
- EAN: 8715946677965
- MPN: C12C934921
12.90€
Без налога: 10.66€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | WF-C879R |
| Producer product family | Authentication Device Table |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1482 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.11 кг |