Apple | Pencil (USB-C)
- Preces kods: 417417
- EAN: 195949133695
- MPN: MUWA3ZM/A
101.53€
Bez nodokļa: 83.91€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1080 pcs |
| Gross weight | 0.031 kg |
| Net weight | 0.021 kg |
| Produkta nosaukums | Pencil (USB-C) |