Apple | Pencil (USB-C)
- Код товара: 417417
- EAN: 195949133695
- MPN: MUWA3ZM/A
101.53€
Без налога: 83.91€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1080 шт. |
| Gross weight | 0.031 кг |
| Net weight | 0.021 кг |
| Наименование продукта | Pencil (USB-C) |