FIXED Dual USB Travel Charger 17W, White | Fixed
- Preces kods: 417437
- EAN: 8591680149940
- MPN: FIXC17N-2U-WH
8.82€
Bez nodokļa: 7.29€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |