FIXED Dual USB Travel Charger 17W, White | Fixed
- Код товара: 417437
- EAN: 8591680149940
- MPN: FIXC17N-2U-WH
8.82€
Без налога: 7.29€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.13 кг |