CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W
- Preces kods: 417580
- EAN: 4712856273823
- MPN: OLS3000ERT2UA
943.29€
Bez nodokļa: 779.58€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 3000 VA |
| Producer product name | OLS3000ERT2UA |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Ietilpība | 2700 W |
| Gross depth (mm) | 730.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1600.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 pcs |
| Gross weight | 31.30 kg |
| Net weight | 26.70 kg |
| UPS topoloģija | On line |
| Īpašās funkcijas | Outlets: IEC C19 x 2 / IEC C13 x 8 |