CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS3000ERT2UA | 3000 VA | 2700 W
- Код товара: 417580
- EAN: 4712856273823
- MPN: OLS3000ERT2UA
943.29€
Без налога: 779.58€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 3000 ВА |
| Producer product name | OLS3000ERT2UA |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 2700 Вт |
| Gross depth (mm) | 730.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 540.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1600.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.60 кг |
| Volume (m3) | 0.09 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 шт. |
| Gross weight | 31.30 кг |
| Net weight | 26.70 кг |
| Топология ИБП | On line |
| Особые свойства | Outlets: IEC C19 x 2 / IEC C13 x 8 |