Deepcool | Digital Liquid CPU Cooler | LS520S ZERO DARK | Intel, AMD
- Preces kods: 417720
- EAN: 6933412728429
- MPN: R-LS520-BKNNMM-G-1
85.61€
Bez nodokļa: 70.75€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | LS520S ZERO DARK |
| Producer product family | Digital Liquid CPU Cooler |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.010752 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 556 pcs |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Net weight | 1.30 kg |