Dell | Power adapter - AC/USB-C | 452-BDUJ | 90 W
- Preces kods: 418385
- EAN: 2000001303023
- MPN: 452-BDUJ
46.25€
Bez nodokļa: 38.22€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 172.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1882 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | 452-BDUJ |
| Producer product family | Power adapter - AC/USB-C |
| Izejas jauda | 90 W |
| Produkta krāsa | Black |
| USB portu skaits | 1 |