Epson UltraChrome DG2 T54LA00 (800ml) | Ink Cartrige | White
- Preces kods: 418558
- EAN: 8715946715353
- MPN: C13T54LA00
276.91€
Bez nodokļa: 228.85€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | White |
| Tips | Ink Cartrige |
| Producer product name | UltraChrome DG2 T54LA00 (800ml) |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 914 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor F2200, SureColor F2200 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |