Schneider Electric | APC Back-UPS | BE850G2-GR | 850 VA | 520 W
- Preces kods: 419242
- EAN: 731304347286
- MPN: BE850G2-GR
150.92€
Bez nodokļa: 124.73€
| Ražotājs | Schneider Electric |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 441 mm |
| Gross width (mm) | 186 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 61.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01558494 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 450 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| TI weight (kg) | 2.59 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 4.5 kg |
| Producer product name | BE850G2-GR |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Ietilpība | 520 W |
| Īpašās funkcijas | Data line protection ensures complete protection of your equipment against surges; LED display allows easy reading of device status and power conditions; Audible alarms notify of changing power supply and UPS power conditions |
| Kapacitāte | 850 VA |