Schneider Electric | APC Back-UPS | BE850G2-GR | 850 VA | 520 W
- Код товара: 419242
- EAN: 731304347286
- MPN: BE850G2-GR
150.92€
Без налога: 124.73€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 441 мм |
| Gross width (mm) | 186 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 61.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01558494 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 450 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| TI weight (kg) | 2.59 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 5 кг |
| Net weight | 4.5 кг |
| Producer product name | BE850G2-GR |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Вместимость | 520 Вт |
| Особые свойства | Data line protection ensures complete protection of your equipment against surges; LED display allows easy reading of device status and power conditions; Audible alarms notify of changing power supply and UPS power conditions |
| Емкость | 850 ВА |