Epson | EB-815E | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | Black
- Preces kods: 419601
- EAN: 8715946726540
- MPN: V11HA99180
5 049.96€
Bez nodokļa: 4 173.52€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Spilgtums | 5000 ANSI lūmeni |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Producer product name | EB-815E |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 186.00 mm |
| Gross width (mm) | 725.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Net weight | 12.50 kg |
| Kontrasta attiecība | 2500000:1 |
| Pārraides attālums | 0.16 - 0.40:1 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Producer product family | Laser Projector |
| Attēla formāts | 16:9 |