Epson | EB-815E | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | Black
- Код товара: 419601
- EAN: 8715946726540
- MPN: V11HA99180
5 049.96€
Без налога: 4 173.52€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Яркость | 5000 лм |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Producer product name | EB-815E |
| Gross depth (mm) | 371.00 мм |
| Gross height (mm) | 186.00 мм |
| Gross width (mm) | 725.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 14.00 кг |
| Net weight | 12.50 кг |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Throw ratio | 0.16 - 0.40:1 |
| Wi-Fi стандарты | 802.11a/b/g/n/ac |
| Producer product family | Laser Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |