Edifier | Speaker | MR4 | White
- Preces kods: 419653
- EAN: 6923520269105
- MPN: MR4 White
106.83€
Bez nodokļa: 88.29€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | White |
| Bluetooth | No |
| Producer product name | MR4 |
| Producer product family | Speaker |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Gross depth (mm) | 427.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 pcs |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Net weight | 4.50 kg |
| Citas funkcijas | Total Output Power (RMS): 21W + 21W; Audio Inputs: TRS Balanced, RCA, AUX |
| Frekvences diapazons | 60-20k Hz |