Edifier | Speaker | MR4 | White
- Код товара: 419653
- EAN: 6923520269105
- MPN: MR4 White
106.83€
Без налога: 88.29€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | White |
| Bluetooth | No |
| Producer product name | MR4 |
| Producer product family | Speaker |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Gross depth (mm) | 427.00 мм |
| Gross height (mm) | 185.00 мм |
| Gross width (mm) | 310.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 6.00 кг |
| Net weight | 4.50 кг |
| Другие особенности | Total Output Power (RMS): 21W + 21W; Audio Inputs: TRS Balanced, RCA, AUX |
| Диапазон частот | 60-20k Гц |