Eaton | UPS | 9SX2000IR | 2000 VA | 1800 W
- Preces kods: 420735
- EAN: 743172090973
- MPN: 9SX2000IR
1 836.20€
Bez nodokļa: 1 517.52€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Producer product name | 9SX2000IR |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 1800 W |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 32.80 kg |
| Net weight | 26.50 kg |
| Funkcijas | Auto shutdown function |
| UPS topoloģija | On line |