Eaton | UPS | 9SX2000IR | 2000 VA | 1800 W
- Код товара: 420735
- EAN: 743172090973
- MPN: 9SX2000IR
1 836.20€
Без налога: 1 517.52€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Емкость | 2000 ВА |
| Producer product name | 9SX2000IR |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 1800 Вт |
| Gross depth (mm) | 780.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 580.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 6.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 32.80 кг |
| Net weight | 26.50 кг |
| Функции | Auto shutdown function |
| Топология ИБП | On line |