Gembird | Mouse Pad PRO | MP-S-GAMEPRO-M | Mouse Pad | 275 x 320 mm | Black
- Preces kods: 420988
- EAN: 8716309097697
- MPN: MP-S-GAMEPRO-M
6.92€
Bez nodokļa: 5.72€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Mouse Pad |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MP-S-GAMEPRO-M |
| Producer product family | Mouse Pad PRO |
| Dimensijas (W x D x H) | 275 x 320 mm |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 425 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Materiāls | Silicon |