Gembird | Mouse Pad PRO | MP-S-GAMEPRO-M | Mouse Pad | 275 x 320 mm | Black
- Код товара: 420988
- EAN: 8716309097697
- MPN: MP-S-GAMEPRO-M
6.92€
Без налога: 5.72€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Mouse Pad |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 275 x 320 мм |
| Producer product name | MP-S-GAMEPRO-M |
| Producer product family | Mouse Pad PRO |
| Gross depth (mm) | 285.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 285.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 425 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Материал | Silicon |