Gembird | 4-port USB 3.1 (Gen 1) Type-C Hub | UHB-CM-U3P4P-01
- Preces kods: 420995
- EAN: 8716309128834
- MPN: UHB-CM-U3P4P-01
6.20€
Bez nodokļa: 5.12€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UHB-CM-U3P4P-01 |
| Producer product family | 4-port USB 3.1 (Gen 1) Type-C Hub |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6982 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |