Nanoleaf Sky Light Starter Kit (3 panels) | 6M+ Colours with Dynamic Scenes
- Preces kods: 421055
- EAN: 4897105334347
- MPN: NF083K02-3SL
233.32€
Bez nodokļa: 192.83€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Sky Light Starter Kit (3 panels) |
| Gaismas krāsa | 6M+ Colours with Dynamic Scenes |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 33 pcs |
| Gross weight | 3.92 kg |
| Net weight | 3.46 kg |
| Īpašās funkcijas | Cool and Warm Whites (2700K - 6500K) |