Nanoleaf Sky Light Starter Kit (3 panels) | 6M+ Colours with Dynamic Scenes
- Код товара: 421055
- EAN: 4897105334347
- MPN: NF083K02-3SL
233.32€
Без налога: 192.83€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | Sky Light Starter Kit (3 panels) |
| Цвет света | 6M+ Colours with Dynamic Scenes |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 345.00 мм |
| Gross width (mm) | 225.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 390.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.46 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 33 шт. |
| Gross weight | 3.92 кг |
| Net weight | 3.46 кг |
| Особые свойства | Cool and Warm Whites (2700K - 6500K) |