Gembird | Mouse Pad with Soft Wrist Support | MP-ERGO-01 | 240 x 200 x 4 mm | Black
- Preces kods: 421121
- EAN: 8716309114851
- MPN: MP-ERGO-01
3.17€
Bez nodokļa: 2.62€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MP-ERGO-01 |
| Producer product family | Mouse Pad with Soft Wrist Support |
| Dimensijas (W x D x H) | 240 x 200 x 4 mm |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1252 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Materiāls | Foam |