Gembird | Mouse Pad with Soft Wrist Support | MP-ERGO-01 | 240 x 200 x 4 mm | Black
- Код товара: 421121
- EAN: 8716309114851
- MPN: MP-ERGO-01
3.17€
Без налога: 2.62€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 240 x 200 x 4 мм |
| Producer product name | MP-ERGO-01 |
| Producer product family | Mouse Pad with Soft Wrist Support |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1252 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Материал | Foam |