Gembird | Wall mount | WM-42ST-01 | Tilt, Swivel | 23-42 " | Black
- Preces kods: 421138
- EAN: 8716309127875
- MPN: WM-42ST-01
8.86€
Bez nodokļa: 7.32€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Funkcijas | Tilt, Swivel |
| Izvietošana | Wall mount |
| Produkta nosaukums | WM-42ST-01 |
| Screen size compatibility | 23-42 in |
| Gross depth (mm) | 258.00 mm |
| Gross height (mm) | 233.00 mm |
| Gross width (mm) | 58.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 455 pcs |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100x100, 200x100, 200x200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200x200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100x100 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 42 in |