Gembird | Condenser Microphone with Desk-stand | MIC-D-04
- Preces kods: 421404
- EAN: 8716309117197
- MPN: MIC-D-04
3.62€
Bez nodokļa: 2.99€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | 3.5 mm jack |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | MIC-D-04 |
| Producer product family | Condenser Microphone with Desk-stand |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 258 pcs |
| Net weight | 0.09 kg |
| Citas funkcijas | Frequency response: 20 Hz - 20 kHz |