Gembird | Condenser Microphone with Desk-stand | MIC-D-04
- Код товара: 421404
- EAN: 8716309117197
- MPN: MIC-D-04
3.62€
Без налога: 2.99€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | 3.5 mm jack |
| Цвет | Black |
| Producer product name | MIC-D-04 |
| Producer product family | Condenser Microphone with Desk-stand |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Gross width (mm) | 155.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 258 шт. |
| Net weight | 0.09 кг |
| Другие особенности | Frequency response: 20 Hz - 20 kHz |