Huawei | Smart Logger | 3000B
- Preces kods: 421469
- EAN: 2000001307182
- MPN: SL3B
1 886.03€
Bez nodokļa: 1 558.70€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 401 pcs |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer product name | 3000B |
| Producer product family | Smart Logger |