Huawei | Smart Logger | 3000B
- Код товара: 421469
- EAN: 2000001307182
- MPN: SL3B
1 886.03€
Без налога: 1 558.70€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 54.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 401 шт. |
| Gross weight | 2.40 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Producer product name | 3000B |
| Producer product family | Smart Logger |