Duracell | Basic MN1300 D BL | D/R20
- Preces kods: 421931
- EAN: 5000394127562
- MPN: 2706
4.26€
Bez nodokļa: 3.52€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Producer product name | Basic MN1300 D BL |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10000 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Tips | D/R20 |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |