Duracell | Basic MN1300 D BL | D/R20
- Код товара: 421931
- EAN: 5000394127562
- MPN: 2706
4.26€
Без налога: 3.52€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | BE |
| Producer product name | Basic MN1300 D BL |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10000 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Тип | D/R20 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |