Duracell | Basic MN1500 BL2 | AA
- Код товара: 421941
- EAN: 5000394126091
- MPN: 1996
1.74€
Без налога: 1.44€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | BE |
| Producer product name | Basic MN1500 BL2 |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.013 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5647 шт. |
| Gross weight | 0.072 кг |
| Net weight | 0.059 кг |
| Тип | AA |