Duracell | Basic MN2400 | AAA | 2 pc(s)
- Preces kods: 421942
- EAN: 5000394127296
- MPN: 1997
1.74€
Bez nodokļa: 1.44€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Producer product name | Basic MN2400 |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5647 pcs |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Net weight | 0.031 kg |
| Tips | AAA |
| Skaits baterijas iekļautas | 2 pcs |