BLACK & DECKER BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm
- Preces kods: 606055
- EAN: 5035048707067
- MPN: BEMW351-QS
69.35€
Bez nodokļa: 57.31€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 651.00 mm |
| Gross height (mm) | 344.00 mm |
| Gross width (mm) | 366.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 47.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 9.25 kg |
| Net weight | 9.00 kg |
| Producer product name | BEMW351-QS Electric Lawn Mower, 1000 W, 32 cm |