Goobay | DisplayPort Cable, 8K at 60 Hz | 65264 | DisplayPort
- Preces kods: 422616
- EAN: 4040849652646
- MPN: 65264
5.94€
Bez nodokļa: 4.91€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | DisplayPort Cable, 8K at 60 Hz |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2057 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Tips | DisplayPort |
| Producer product name | 65264 |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Savienotājs 2 | DisplayPort (male) |
| Savienotājs 1 | DisplayPort |