Goobay | DisplayPort Cable, 8K at 60 Hz | 65264 | DisplayPort
- Код товара: 422616
- EAN: 4040849652646
- MPN: 65264
5.94€
Без налога: 4.91€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | DisplayPort Cable, 8K at 60 Hz |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2057 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Тип | DisplayPort |
| Producer product name | 65264 |
| Цвет товара | Black/Silver |
| Разъем 2 | DisplayPort (male) |
| Разъем 1 | DisplayPort |